Надання квадрокоптера DJI Mavic pro

Надання квадрокоптера DJI Mavic pro

Квадрокоптер DJI Mavic pro - компактний дрон з високою продуктивністю, який стане відмінним рішенням для аерозйомки. Його основна відмінність від інших моделей - можливість транспортування в складеному стані, а також готовність до експлуатації відразу ж після розгортання.

Тому наша компанія пропонує для оренди саме цю модель. Ми надаємо якісний і надійний квадрокоптер, який є сертифікованим, має всю необхідну документацію.

Оренда квадрокоптера Київ frentКому і навіщо варто орендувати квадрокоптер

Модель DJI Mavic зручно використовувати для фото- та відеозйомки з максимальною висотою підйому 6 км. З його допомогою можна зробити приголомшливі кадри відпочинку на природі або сімейних торжеств, нестандартні елементи для власного фільму. Зйомка туристичних визначних пам'яток або тварин в їх природному середовищі існування з висоти пташиного польоту дійсно заворожує.

Використання DJI Mavic pro дає можливість створити неповторні кадри і повною мірою реалізувати авторські ідеї.

Кадри з квадрокоптера будуть актуальні і при продажу нерухомості - земельних ділянок, дач і т.д. Висотна зйомка дозволить максимально акцентувати увагу на природу, яка оточує об'єкт, або розвинену інфраструктуру.

 

Відмінності моделі

Квадрокоптер DJI Mavic pro має відмінні характеристики. Серед його особливостей:

Складна конструкція. Завдяки цій особливості, пристрій може легко поміститися в рюкзаку. Його зручно транспортувати, в тому числі серед ручної поклажі. Шасі не складні, але вони легко повертаються, що дозволяє без праці скласти пристрій для зберігання і перенесення.
Компактні габарити. Вага конструкції становить 743 г, а розміри - 88х83х198 мм. У складеному стані пристрій ще більш компактне.
Висока продуктивність. Час автономної роботи пристрою (польоту) становить 27 хвилин. Для передачі даних з камери використана система OcuSync, що забезпечує автономне бездротове з'єднання в режимі реального часу, забезпечує чіткість кожного кадру. Висока якість зйомки гарантує камера 4К, з можливістю робити фото 12МП і кутом огляду 78˚.
Зручність у використанні. Якщо пристрій втратить зв'язок з контролером, автоматично буде запущена програма «повернення додому». Аналогічна функція буде застосована, якщо заряд батареї критично знизиться.
Додатковий функціонал. Контролер пристрою має вбудований Вібродвігатель. Він допоможе відрегулювати політ, якщо квадрокоптер перевищить швидкість або максимально допустиму висоту.

Максимальна швидкість руху становить 65 км / год, з дальністю 7 км. Досить висока швидкість польоту, яку можна регулювати, дає можливість поекспериментувати зі зйомкою.

Щоб керувати квадрокоптера, не потрібні спеціальні навички: досить ознайомитися з інструкцією. Можна заздалегідь спланувати політ по заданих точках GPS в автоматичному режимі. В цьому випадку пристрій самостійно «стежить» за безпекою польоту.

У темний час доби зручно контролювати пересування квадрокоптера за спеціальними світлодіодними датчиками.

Переваги оренди

Квадрокоптер можна і потрібно використовувати і для аматорської зйомки. Немає необхідності купувати дорогу техніку: оренда надає необмежені можливості для власної творчості. Відео з висоти завжди виглядає ефектно, тому можна обійтися без замовлення спеціалізованих послуг.

Наша компанія гарантує доступну вартість оренди квадрокоптера, а також максимально зручні для клієнта умови.