Надання камери GoPro

Екшн-камери від компанії GoPro - одні з кращих сучасних моделей. Вони були розроблені для любителів екстриму, але сьогодні активно використовуються в звичайній фотозйомці. Основна перевага - якісні фото та відео в будь-яких ситуаціях, висока швидкість зміни кадрів, а також можливість зберігати матеріал на «хмарному» сервері.

При цьому необов'язково купувати дорогу камеру для поїздки або сімейних торжеств - наша компанія надає камеру GoPro в оренду. Це дозволить значно заощадити, а також отримати якісні знімки в необмеженій кількості.

Відмінності від зйомки за допомогою смартфона

Сучасні смартфони також дозволяють отримати якісні фото- і відеоматеріали. Але обсяг їх пам'яті обмежений, а збереження на «хмарних» сервісах вимагає активної участі користувача. Крім того, моделі смартфонів не можуть забезпечити необхідну частотність зйомки, щоб не упустити жодної важливої ​​моменту.

Останні моделі гаджетів також не відрізняються компактністю, стійкістю до ударів і зручністю у використанні. Виробники акцентують увагу на вирішенні екрану, якість зображення і функціонал, тому забезпечити швидку зйомку під час руху з гаджетом досить проблематично.

Особливості екшн-камери GoPro

Компактні екшн-камери від компанії GoPro завоювали популярність по всьому світу. Причини активного використання таких моделей очевидні:

Надійність. Корпус захищений від вологи і стійкий до ударів. Тому використовувати камеру може навіть дитина. Вона забезпечує відмінні кадри при будь-якій погоді - дощ, сніг або туман не є обмеженнями для використання камери. З таким гаджетом можна записати якісне відео в умовах сильного шуму, завдяки спеціальній функції його придушення.
Простота у використанні. Щоб почати зйомку, не потрібно довго включати і настроювати камеру. Досить натиснути одну кнопку, і гаджет «зловить кадр». Миттєва запис є одним з головних переваг GoPro.
Можливість тривалої запису відео. Тому камеру часто використовують для запису концертів. Матеріал виходить якісним, адже система запису звуку гарантує його чистоту.
Синхронізація з «хмарним» сервером. Компанія-розробник створила власний хмарний сервер GoPro PLUS. Це дає можливість вивантажити фотографії в необмеженій кількості. Пристрій самостійно синхронізується з сервером при підключенні до мережі Wi-Fi.
Простота кріплення. Камери відрізняються можливістю установки практично в будь-якому місці. Для цього пристрій доповнює система кріплень. Це зручно під час туристичних екскурсій, поїздок на авто, велосипеді, водному транспорті і т.д.

Екшн-камера має компактні габарити, тому легко поміститься в кишені. Її зручно брати з собою, не турбуючись про наявність спеціальних чохлів або окремому місці для зберігання.

Оренда камери GoPro

Екшн-камера незамінна в подорожах. Тому ми надаємо послугу прокату камери GoPro. Вона може стати відмінним доповненням при оренді автомобіля по Києву. або ж невід'ємним гаджетом для сімейних торжеств або яскравих моментів.

Немає необхідності купувати дорогу камеру. Адже вона може знадобитися всього кілька разів на рік, а компанія за цей час презентує нові, вдосконалені моделі.

Доступна вартість і вигідні умови надання камери GoPro від нашої компанії дозволяють значно заощадити, отримати якісні фото та відео під час руху.

Обмежень по оренді немає: клієнт може індивідуально обговорити з менеджером час прокату екшн-камери, щоб зберегти максимальну кількість яскравих моментів.