Дитяче автокрісло

Надання опції дитячого автокрісла

Перевозити дітей без автокрісла небезпечно - згідно зі статистикою, більшості дитячих травм, отриманих в разі ДТП, можна було б уникнути, якби дитина була правильно пристебнутий. Крім цього, малюкам некомфортно перебувати на дорослому сидіння: їм складно знайти рівновагу при швидкій їзді, розслабитися і заснути під час поїздки.

Уникнути штрафу за відсутність автокрісла, забезпечити зручність і безпеку малюка необхідно як у власному, так і орендованому авто, тому ми надаємо опцію дитячого крісла для наших клієнтів.

Увага до деталей

В українському законодавстві передбачена відповідальність за відсутність дитячого сидіння для пасажирів у віці до 12 років і зростом менше 145 см. На це варто звернути увагу: якщо дитина цілком самостійний, це не позбавляє від необхідності доповнити автомобіль автокреслом.

Для дітей різних вікових категорій існують окремі моделі автокрісел. Серед них:

Група 0. Їх часто називають автолюльку, адже крісла мають напівкруглу форму. Такі моделі можна встановити лише на задньому сидінні. Але переваги автокрісел для самих маленьких в тому, що дитину можна в них переносити по завершенню поїздки: автолюльки мають вбудовану ручку.
Група 0 +. З такою перенесенням малюка можна донести до машини, легко зафіксувати на сидінні. Правильна конструкція гарантує комфорт дитини та її надійний захист. Але вага малюка повинен становити менше 13 кг. Таке автокрісло кріпиться спиною по ходу руху.
Група І. Дитяче сидіння в цій категорії призначене для малюків від 1 року до 4 років. Вага дитини може варіюватися від 9 до 18 кг. Такі крісла встановлюють особою по ходу руху.
Група ІІ. Ці автокрісла підійдуть для дітей вагою від 15 до 25 кг. Вони відповідають віку 3-7 років.
Група ІІІ. Основне завдання такого крісла - «підняти» дитини, щоб ремінь безпеки проходив через плече, чи не контактуючи з шиєю. Сидіння доповнено зручними підлокітниками. Таке крісло часто називають «бустер», від англійського аналога. Адже воно просто доповнює конструкцію сидіння авто.

Часто автокрісло поєднує кілька груп. Його розміри можна збільшити, адаптувавши до зростання дитини. Найбільш поширений приклад - групи ІІ-ІІІ.

Наша компанія гарантує опцію дитячого автокрісла, яке буде відповідати віковій групі дитини, його вагою і віком.

Якість дитячих автокрісел

Якщо клієнт орендує автомобіль для сім'ї перед прильотом, варто заздалегідь подбати про доповнення авто дитячим сидінням. Для клієнта це не важко: головне вчасно повідомити вікову категорію (вага і зріст). При необхідності, відрегулювати автокрісло можна самостійно, щоб дитина відчувала себе максимально комфортно.

Ми надаємо в користування клієнтам лише якісні фірмові вироби, що відрізняються надійністю в будь-якій ситуації.

Акцент на гігієну

Можна бути впевненим в тому, що крісло пройшло необхідну санітарну обробку. Відсутність сторонніх запахів матеріалу, його нетоксичність і чистота - критерії, на які ми звертаємо особливу увагу. Використовувати таке крісло абсолютно безпечно.

Сучасний дизайн і зручна конструкція гарантують приємну поїздку для дитини, яка залишить яскраві враження. А для батьків така послуга дозволить не турбуватися про безпеку дітей, позбавить від необхідності контролювати їх пересування по салону.

Оренда авто з автокріслом від нашої компанії - це подача підготовленого транспорту безпосередньо в аеропорт, що заощадить час в сімейному подорожі. Адже поїздки з дітьми повинні залишати лише позитивні емоції, без зайвих хвилювань і незручностей.