Вікові обмеження


Є тільки 2 вікових обмеження:


клієнт повинен бути старше 21 років;

водійський стаж повинен становити не менше 2 років.

Якщо водій не відповідає даним вимогам, компанія може запропонувати збільшення суми застави.
Перелік необхідних документів


Для оренди автомобіля громадянину України знадобиться паспорт і посвідчення водія з правом керування транспортним засобом відповідної категорії.


Для укладення договору оренди іноземець повинен надати національний паспорт і міжнародні права або водійське посвідчення, в якому ім'я та прізвище вказані латиницею.
Способи оплати


Для зручності клієнтів ми пропонуємо різні способи оплати, в тому числі і за безготівковим розрахунком з ПДВ, або пластиковою карткою. Оплата також може здійснюватися готівкою та банківським переказом.


Плата за оренду автомобіля проводиться до початку поїздки. Клієнт попередньо оплачує повний термін оренди. При бажанні продовжити оренду також необхідно зробити передоплату. У разі повернення автомобіля за кілька днів до кінця терміну оренди здійснюється перерахунок оплати за фактичним часом використання автомобіля.
застава


Разом з оплатою оренди клієнт зобов'язаний внести депозит (заставу) за автомобіль. Він може бути внесений готівкою або ж за допомогою банківської карти. Зверніть увагу, що гроші з картки не знімаються, а лише блокуються. По закінченню терміну оренди і за відсутності порушень договору клієнт отримує всю суму застави назад. Розмір застави залежить від класу автомобіля.
Яке паливо використовувати?


З метою уникнення поломок автомобіля компанія настійно рекомендує проводити заправку тільки на офіційних автомобільних заправних станціях OKKO, WOG, Shell, Socar.
Вимоги по пробігу


Ліміт добового пробігу складає 300 км на добу. Він вважається сумарно за весь термін оренди. Тобто якщо ви взяли автомобіль на 10 днів, то максимальний допустимий пробіг не повинен перевищувати 3000 км.


Компанія також пропонує послугу «Безліміт по пробігу». Більш детально про неї вам розкажуть наші менеджери.
територія пересування


Клієнти нашої компанії мають право вільно використовувати орендовані автомобілі по всій території України, крім Донецької та Луганської областей, а також Криму. Виїзд за кордон не дозволяється.
Хто може керувати орендованим транспортним засобом?


За кермом орендованого авто має право перебувати тільки водій, який має посвідчення з підтвердженням права на керування автомобілем даної категорії. Компанія настійно рекомендує попередньо узгоджувати компетентність водіїв з нашими менеджерами.
орендний термін


Мінімальний термін оренди автомобіля становить 24 години. Початком відліку терміну оренди прийнято вважати момент підписання акту прийому-передачі транспортного засобу.


Повернення авто повинен бути проведений не пізніше ніж через 1 годину з моменту закінчення останньої доби прокату. За запізнення при поверненні автомобіля налічується орендна плата за додатковий день прокату.
умови страхування


Кожен автомобіль компанії застрахований на умовах обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАЦВ)
Отримання і повернення транспортного засобу


Видача і повернення автомобіля проводиться на станціях прокату в робочий час, але компанія також може надати вам додаткові послуги:


Отримання авто в неробочий час - 20 у.о

Повернення авто в неробочий час - 20 у.о

Доставка і підбір автомобіля на вашу адресу в робочий час - 20 у.оМи раді допомогти Вам з понеділка по неділю - з 9:00 до 19:00


ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЦІЛОДОБОВО!