Коробка передач: Автомат
Тип палива: Бензин
Обсяг двигуна: 2 л

Опис

Предлагаем в аренду немецкий седан BMW 328 XI. Автомобиль оснащен динамичным 2.0 бензиновым двигателем с системой полного привода X-drive. Прекрасный выбор для динамичных поездок по трассе и комфортного передвижения в городском трафике. Автомобиль оснащен всем необходимым для удовольствия от использования: подогревы сидений, кожаный салон, климат контроль, bluetooth подключение к мультимедийной системе автомобиля. Воспользовавшись услугами нашей компании, вы получите прекрасный сервис и приемлимые цены. Действует гибкая система скидок.

Оновлювємий Автопарк

Ми постійно оновлюємо свій автопарк. Додаємо автомобілі різних марок, моделей і класів. Щоб кожен наш клієнт зміг підібрати автомобіль для своїх потреб.

Доступні Тарифи

Вартість наших послуг приємно здивує будь-кого. Ми реально дивимося на речі і не ставимо завищені цінники. Крім того, проводимо безліч акцій і використовуємо систему знижок для постійних клієнтів.

Страховка Автомобілів

Всі автомобілі нашої компанії застраховані, що знижує рівень Вашої відповідальності в залежності від обраного Вами страхового поліса.

Якість

Ми ретельно стежимо за технічним станом автомобілів і їх чистотою. Що б кожен клієнт міг насолоджуватися ідеальним автомобілем і концентруватися на своїх справах і завданнях.